UEFA EURO 2024 FORCA SHQIPERI ETNIKE

Fanella KUQ e ZI

SHQIP JAM RRIT
39,00 EUR
KUJDES!!!
LAJMERIM I RENDESISHEM!!!
NGA MASA S DERI TEK 2XL NGA SOT FANELLAT JANE PA FLAMURIN e SHQIPERISE dhe te KOSOVES si dhe PA SPONSOR ne krahe. 
Eshte seria e bere per personalizime, por per arsye te kerkeses se madhe kemi vendosur qe ti tregetojme per te plotesuar kerkesat qe kemi.

Masa:
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
In stock

Delivery date: 1

Stock limit
Add to cart
Product Code: UNISEX-001-XS Do you need help? +40728086745 / +355692520833
Add to wishlist Request information
  • Description
  • Reviews (0)


Fanelle 100% poliestër me Tharje të Shpejtë, antibakteriale dhe me mbrojtje UVF50+.  Bluzë perfekte shumë-sportëshe – fantastike për ditët e verës dhe gjithashtu e perdorueshme si bluzë stërvitore. 

#ShqipJamRrit

If you want to express your opinion about this product you can add a review.

The review was sent successfully.

Customer Support Luni - Duminică: 8:00 - 23:00

+40728086745 +355692520833 info@balkanbuy.ro

Compara produse

You must add at least one product to compare products.

Was added to wishlist!

Was removed from wishlist!